HARE SATAN!!!

Witajcie na stronie kapeli MOULDED FLESH, death metalowego wymiotu z Rybnika. Jest tutaj wszystko czego dusza zapragnie: muza, info, foty itd. Ssijcie kawałki, zwiedzajcie sobie, jak możecie jakoś pomóc w załatwieniu gigu albo inaczej, skontaktujcie się ze mną. Enjoy!


Harnaś


23.II.2009

Można śmiało powiedzieć że otwieramy sezon. Za dwa tygodnie kolejny gig ([patrz: koncerty) a płyta już nagrana. Szczegóły wkrótce. 

8.XI.2008

Koncert nadchodzi :> wkomponujemy się w Brania Fest Vol II (vol 5,6% czy jako kto woli), rzecz będzie miała miejsce 13 grudnia tego roku (ha!), w Wodzisławiu Śl., w klubie Art Cafe, zagra też Gallileus i Eternal Deformity. Klub Art Cafe, godzina wieczorna. 

12.X.2008

Kolejny koncert Moulded Flesh (+ Crawling Death + Deprived) w Gotyku w sobotę 18/10/08. Impreza będzie miała charakter stypy - będzie ostatnim pożegnaniem z lokalem Gotyk, który niestety zostanie wkrótce zamknięty. Wpadnij więc i zamów kielona coby zabić żałość i smutek i posłuchaj hymnów nienawiści i cierpienia... More info w gigach. 

25.VIII.2008

Fotki z ostatnich koncertów - wszystkie nomen omen żywcem zerżnięte z  www.rasm.com.pl.  

7.VII.2008

W przyszłą sobotę, tj. 12 lipca, zagramy po raz kolejny, tym razem w plenerze. Szczegóły w dziale gigi. 

7.VI.2008

Wywiad dla Old Temple Magazine. Przeczytałeś? To looknij jeszcze na  stronę wytwórni

21.V.2008

Już od dziś na stronie kilka nowych, nie zarejestrowanych nigdzie wczesniej kawałków! Tym samy otwieramy nowy dział: klipy. Materiał pochodzi z naszego ostatniego gigu zagranego w Opolu. Niemniej, za dwa dni kolejna sztuka - tym razem w Gotyku (Rybnik). 
Wpadać \m/

6.V.2008

Kolejny gig... Niczym brzytwą czasu - historii zatoczony okrąg - po ścierwie padłej ofiary... Po latach na starych śmieciach w Gotyku (w Rybniku oczywiście), po latach wraz z szubrawcami z Deneb... 23 Maj 2008 o 18.00. Pop in for Satan!

4.IV.2008

MF is still alive! Już 25 kwietnia będziecie mogli się o tym przekonać, kiedy to na dechach opolskiego "Garażu" zamłócimy razem z Esquarial. Pop in for Satan!

17.III.2008

Jest jest jest! Jest nowy bassman - Krzysztof z Mikołowa. Jest także nasz profil na gejspejsie - www.myspace.com/mouldedflesh . Lepiej późno niz wcale...

22.I.2008

Knurów 2 luty ( sobota ) + Deprived ( Tarnowskie Góry ) p oczątek 19 30 klub "Jeźdzcy", wszystkich maniaków zapraszamy na gig! Będzie można usłyszeć 5 nowych kawałków jakie zespół sklecił od września tamtego roku.....Tyle na razie. Be ready for massacre...

21.I.2008

Po licznych przetasowaniach kapela obecnie łupie w składzie : ciap( gary ) , harnaś ( gitara ), paszczur ( voc ). trwają poszukiwania bassmana..Mimo panującej ciszy brygada komponuje nowe utwory i ciężko charuje na godnego następcę "In the hands.."

archiwum newsow